Naše práce


Vítejte na stránkách Salonu Slunce


Dům Slunce Vám poskytuje mnoho služeb, které nejsou jen o vzhledu, ale i o Vaší duši. Nabízíme masáže, zábaly, kosmetiku i výklad karet a numerologii. Tyto věci mají jednu věc společnou. Jsou pro Vaši vnitřní, ale i vnější harmonii. Dům Slunce Vám chce otevřít nové poznání ve věcech duševních, ale i vzhledových. Využitím našich služeb bychom chtěli, abyste při odchodu měli úsměv a pocit příjemně stráveného času.
 

NOVĚ naleznete Salon Slunce ve městě Železnice, který se nachází nedaleko Jičína směrem na Lomnici nad Popelkou. Salon sídlí v budově bývalých lázní. V případě, že byste nás nemohli najít, nás kontaktujte na telefonním čísle 603 293 761.
 

Bytové dekorace

Malby na dekorace jako jsou záclony, polštáře a jiné se provádí ke zpříjemnění Vašeho pocitu v domě. Tyto dekorace můžou doplnit pokoj s obrazy, ale i samostatně. Malovat lze na vlastní povlečení,látky a jiné, které se Vám zdají už okoukané a všední. Malba se provádí zažehlovacími barvami a díky tomu lze později daný materiál prát.

Kosmetika

Kosmetika není jen vzhledová záležitost. Chtěli bychom Vám zde nabídnout chvíle pohody a relaxace. V našem prostředí si odpočinete, naberete energii na další chvíle našeho hektického života.
Chceme Vám nabídnout odbornou radu o vhodné péči o Vaši plet. Nejenom ženy, ale už i muži navštěvují kosmetické salóny, aby o svůj vzhled mohli pečovat. V našem salonu Vám rádi pomůžeme s případnými nedostatky, které Vaše pleť má nebo předejdeme případným problémům v budoucnosti.
Kosmetická služba je tu také z důvodu relaxace, pohody a uvolnění. Jedním z hlavních důvodů je ten, že si vymezíte čas, který zde strávíte sami pro sebe a budete jen relaxovat a nechávat o sebe pečovat. Pravidelná péče nejenom u nás, ale i doma, pomůže k lepšímu stavu pleti, ale i k duševní pohodě. Při první návštěvě posoudíme Vaši pleť a doporučíme Vám přípravky, které můžete používat doma. KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BYT KRÁSNÁ. V KAŽDÉM VĚKU A KAŽDÝ DEN…

Malované oděvy

Originální malba na oděvy, která oživí Váš šatník.

Malované věci lze objednat přes email: dumslunce@seznam.cz nebo na telefonním čísle 739 722 504.

Malování provádíme i na Vámi zaslaných oděvech, které Vám sedí a chcete je vylepšit a dodat jim "šmrnc".

Naše malované oděvy naleznete v obchůdku Zvonek.

Masáže

Masáž je jednou z nejpřirozenějších a nejšetrnějších léčebných metod, neboť je do značné míry vrozena. Pocíti-li člověk bolesti, přiloží si instinktivně ruce na bolavá místa (začne si třeba třít koleno, přiloží dlaně na čelo, nebo si jemně hladí břicho). Tento druh ,,sebeléčby,, můžeme pozorovat již u dětí. Masáž je ,,zaručený,, prostředek, neboť využívá síly rukou. Masáž je už prastará, léčivá síla rukou byla využívána už od pradávna. Ruce dokážou utěšit, mohou člověku ukázat, že je milován, a v neposlední řadě dokážou přenášet životní energii a dodávat novou sílu.
Nabízíme masáže celého těla. Jsou to masáže sportovní, ale i relaxační. Masáže se můžou doplnit různými zábaly na odstranění bolesti svalů.

Numerologie a výklad karet

Numerologie - "Tajná řeč čísel": Čísla nám umožňují lépe pochopit zákonitosti našeho vývoje.

Výklad tarotu: Tarotové karty jsou jednoduše zrcadlem našich citů, pocitů, stavu duše a těla. Tarot je objektivně fungující nástroj umožňující analýzu vlastní osobnosti. Každý z nás promítá do okolí svoje podvědomí. Je to objektivní zrcadlo nás samých.

Obrazy

Nabízíme prodej obrazů, které jsou abstraktním dílem paní Zdeňky Roubalové. Tyto obrazy měly nejednu výstavu. Do budoucna se uskuteční další výstavy. V Domě Slunce si můžete obrazy spatřit i osobně, ale na našich webových stránkách naleznete i fotografie. Každý obraz je originál a každý člověk si v něm najde svůj vlastní pocit.

Společenské šaty

Každý z nás se setkal se spoustou společenských šatů, ale někteří z nás v nich neviděli originalitu. My Vám nabízíme malbu na společenské šaty, ve kterých oslníte nejeden ples. Malba se provádí i na každodenní oblečení jako jsou trika, denní šaty a jiné. Toto oblečení může být i Vaše a my Vám pouze vylepšíme vzhled oblečení, který bude rázem originální a lze jej snadno prát. Malba se provádí speciálními barvami, které se po dokončení zažehlí a díky tomu jsou odolné při praní.

Tibetská nauka o harmonii

Vhodné zvolení zdravého života k danému typu dle Vaší energie. Získání návodu k vyvážené harmonii těla i duše. Konkrétně ke každé osobě individuální poradenství na základě vypracovaných testů.

Created by: Kotyskova.com © 2012 | Powered by: Kentico CMS