Kosmetika není jen vzhledová záležitost. Chtěli bychom Vám zde nabídnout chvíle pohody a relaxace. V našem prostředí si odpočinete, naberete energii na další chvíle našeho hektického života.
Chceme Vám nabídnout odbornou radu o vhodné péči o Vaši plet. Nejenom ženy, ale už i muži navštěvují kosmetické salóny, aby o svůj vzhled mohli pečovat. V našem salonu Vám rádi pomůžeme s případnými nedostatky, které Vaše pleť má nebo předejdeme případným problémům v budoucnosti.
Kosmetická služba je tu také z důvodu relaxace, pohody a uvolnění. Jedním z hlavních důvodů je ten, že si vymezíte čas, který zde strávíte sami pro sebe a budete jen relaxovat a nechávat o sebe pečovat. Pravidelná péče nejenom u nás, ale i doma, pomůže k lepšímu stavu pleti, ale i k duševní pohodě. Při první návštěvě posoudíme Vaši pleť a doporučíme Vám přípravky, které můžete používat doma. KAŽDÁ ŽENA MŮŽE BYT KRÁSNÁ. V KAŽDÉM VĚKU A KAŽDÝ DEN…Kosmetika
Kosmetika

Kosmetické studio


Barvení řas a obočí

Barvy se vybírají ke konkrétní osobě, aby splývaly s barvou vlasů a typu osobnosti. Barvení řas a obočí dodá člověku přirozený vzhled a zvýrazní jeho pohled.


Masáž obličeje, dekoltu a mikromasáž očního okolí

Obličej je ta část těla, která reprezentuje naši osobnost. Podle obličeje nám okolí odhaduje nejen věk, ale i povahu, kdo vlastně jsme. Díky obličeji si nás lidé na první pohled můžou přiřadit, zda jsme jim sympatičtí.  Kvalitní masáž oddaluje stárnutí pleti. Masáž očního okolí nám pomáhá s použitím speciálních přípravků zmírnit výskyt vrásek v očním okolí. Masáž zjemňuje kontury našeho obličeje a tím nás činí mladší a svěžejší. Na obličeji je mnoho akupresurních bodů, které nám vysílají nervové signály pohody a radosti.


Manikúra a masáž rukou

Základní manikúra je pro nás obohacující relaxačně, ale i vzhledově. Mnoho lidí soudí člověka i podle vzhledu rukou. Pokožka na rukou, také rychleji stárne, proto by se ani ta neměla zanedbávat. Kompletní péče o ruce je nejen manikúra a masáž, ale i zábaly a peeling. Tyto procedury nám pomáhají omladit pokožku rukou až o několik let. Základní péče o ruce by se měla absolvovat každých 14 dní.

Kosmetika

Kosmetika

Manikura

Manikura

oboci-a-rasy

Barvení řas a obočí

Created by: Kotyskova.com © 2012 | Powered by: Kentico CMS